Reference

Reference Corey

Na Coreym oceňuji jeho široký rozhled napříč různými tématy a to i odbornými, což vytváří ideální základ pro rozvoj profesních komunikačních dovednosti v anglickém jazyce a mně osobně to velmi pomohlo. Corey je flexibilní, využívá různorodé nástroje a metody čímž jsou jeho hodiny zajímavé. V neposlední řadě je schopen velmi dobře vysvětlit jednotlivé gramatické koncepty. Pro spolupráci mohu jen doporučit!
 – Stanislav Fleissig, Ředitel PaymentsOperations, Československá obchodní banka, a. s

Corey je pro mě jedním z nejlepších učitelů angličtiny, které jsem pozval. Jako „native speaker from USA“ má nejenom obrovský ekonomický a všeobecný přehled o událostech v USA, ale stejně tak i v ČR a po celém světě. Je flexibilní, zábavný a kamarádský.
– Ing. Jan Bureš, RelationshipManager, Raiffeisenbank, a.s

Hodiny s Coreym jsou naprosto vynikající! Konečně srozumitelné vysvětlení gramatiky! Lekce zaměřené na praktické použití angličtiny mi velmi pomohly. Velmi oceňuji možnost konverzace o širokém okruhu témat včetně ekonomických.
– Martina Vávrová, Československá obchodní banka, a. s

S  Coreym byly nejlepší lekce angličtiny, které jsem doposud navštěvovala. Učitel, který umí perfektně naučit i obchodní angličtinu nenásilným a zábavným způsobem. Corey mě i pečlivě připravoval na delší pracovní stáž v Londýně, kde jsem prezentovala korporátním společnostem.
Jsem mu vděčná za jeho odbornost a schopnost předávat své znalosti studentům. Rozhodně výborný učitel a jeho hodiny vřele doporučuji!
– Hana Smolková, Seniorní bankéřka pro nadnárodní společnosti, ErsteCorporateBanking

Ve školním roce 2012/2013 jsem absolvoval hodiny angličtiny s lektorem Corey Ye. Jednalo se o individuální angličtinu pro dvoučlennou skupinu zaměřenou na konverzaci. Corey přinášel na hodiny zajímavá témata z firemního prostředí. Dokázal tím podnítit diskusi, a tak jsme se do konverzace nemuseli nutit. Oceňuji jeho přátelský přístup a znalost odborné terminologie z oblasti ekonomie a bankovnictví.
– Petr Staněk